Get Adobe Flash player
Aktuality
Prihlás sa

Práve nás číta
Najnovšie komentáre
Slideshow
Komerčná reklama
Tu môže byť vaša reklama Originálny darček – Fotokniha PAMAS

V piatok 13. marca 2009 usporiadal fotoklub FoTOP v KD Topoľčianky prednášku Dravé vtáky Slovenska. Zavítal medzi nás RNDr. Stanislav Harvančík, ktorý patrí k známym popularizátorom prírody, je uznávaným fotografom, členom Slovenského klubu fotografov prírody, autorom publikácie Dravé vtáky Slovenska vo fotografii, rozprávkovej knihy Príbehy uja Stana s vtáčatami v lese, spoluautorom významného ornitologického diela Rozšírenie vtákov na Slovensku a dodnes publikoval okolo 800 populárno-náučných a odborných článkov v miestnej i celoslovenskej tlači.

Priatelia dobrej fotografie a milovníci prírody z Topoľčianok a blízkeho okolia si mohli prezrieť prezentáciu tvorby jedného z najlepších slovenských fotografov prírody, ktorý sa s nami podelil o skúsenosti zo svojej viac ako tridsaťročnej praxe. Odmenou za účasť na podujatí bola možnosť prezrieť si jedinečné zábery kompletnej zbierky fotografii všetkých na Slovensku hniezdiacich ako aj vyskytujúcich sa dravých vtákov spolu s odborným výkladom ornitológa, ochranára a fotografa v jednej osobe.

Našim zámerom do budúcnosti je usporiadať aj ďalšie zaujímavé stretnutia s významnými osobnosťami slovenskej fotografie.

Sixi

Fotografie RNDr. Stanislava Harvančíka

Napíš komentár

Bleskovky
5. ročník výstavy Vysoké hory
----------------------------
Úspech v medzinárodnej súťaži Paľka Čepčeka
----------------------------
Bošova prvá TOP WEEK
----------------------------
Tonko Kaiser bloguje
----------------------------
Miloškova prvá TOP MONTH 
PAMAS – fotoknihy
Originálny darček – Fotokniha PAMAS - je skvelý darček, ktorým môžete potešiť svojich príbuzných, kolegov alebo obchodných partnerov.
Rubriky
Ankety

Aké tematické zameranie fotografických workshopov by vás zaujímalo?

Pozrieť výsledky

Loading ... Loading ...