Regionálne kolo súťaže AMFO 2011

Ocenení v regionálnom kole súťaže AMFO 2011:

Skupina A – autori nad 21 rokov – čiernobiela fotografia

1.miesto

Imrich Finta, Zlaté Moravce

Súkromný pozemok, Kŕdeľ3, Security 2, Ráno v meste, Hromozvod

2. miesto

Rudolf Minárik, Nitra

Do stredu 1, Strechy 1,2,3

3. miesto

Ján Macák, Nitra

Hrad I., II., III., IV

Čestné uznanie

Ondrej Synak, Jelšovce

Shopping 1, 2, 3, 4,

Pavol Kováč, Topoľčianky

Nepokojná hladina

Skupina A – autori nad 21 rokov – farebná fotografia

1. miesto

Milena Miššíková

Stopa 1, 2, Strážkyňa slnečníc, Jar po zime

2. miesto

Andrej Kováč, Nitra

Nočný Zobor I, II

3. miesto

Ján Šranko, Klasov

Očista-dočista 1, 2, 3, 4, Na vertikálnom bydle

Čestné uznanie

Pavol Čepček, Žitavany

Okná, Tváre Fringe 1, 2

Rudolf Minárik, Nitra

Zimná pohoda 1,2, Do tieňa 1, Cestou Egyptom1, 3

Skupina B – autori do 21 rokov – čiernobiela fotografia

1.miesto

Martina Kupčáková, Považské Podhradie

Muse, Numb, Momentka

2.miesto

Monika Pechová, Nitra

Tváre smrti, Kontrast

3.miesto

Marek Ondruška, Nitra

Oči – brána do srdca, Duša dieťaťa

Skupina B – autori do 21 rokov – farebná fotografia

1.miesto

Zuzana Bojdová, Nitra

Chodník, Otázka, Prehliadka

2.miesto

Ivana Mandalová, Nitra

Lavička, Študenti, Kreslená postavička

3.miesto

Benjamín Tkáč, Jelenec

Bez čakania, Na plný plyn

Čestné uznanie

Peter Šuľan, Dražovce

Kominár pre šťastie

Čestné uznanie

Adrián Šimášek, Čadca

Dievča s korálkami

Skupina C – autori do 16 rokov – farebná fotografia

Cena

Adriena Ondrušková, Nitra

Strach, Niečo na jedenie? 1,2, 3 Hurá 1,2

Vystavujúci v regionálnom kole súťaže:

Skupina A – autori nad 21 rokov – čiernobiela fotografia

Čepček Pavol, Žitavany 21. Storočie, Opustená izba

Eliáš Pavel, Nitra Smutná ruža, Zátišie 3, Dáma s cigarou

Finta Imrich, Zlaté Moravce Súkromný pozemok, Kŕdeľ3, Security 2, Ráno v meste,

Hromozvod

Kováč Pavol, Topoľčianky Nepokojná hladina

Macák Ján, Nitra Hrad I., II., III., IV

Minárik Rudolf, Nitra Do stredu 1, Strechy 1,2,3

Synak Ondrej, Jelšovce Shopping 1, 2, 3, 4,

Skupina A – autori nad 21 rokov – farebná fotografia

Baláž Radovan, Nitra Línie 1.- Nitra, Korzika I.- Krátka pauzička

Bošanský Vladimír, Topoľčianky Pestroň vlkovcový, Brhlík lesný

Čepček Pavol, Žitavany Okná, Tváre Fringe 1, 2

Fábry Jaroslav, Nitra Bez názvov 3,8,9,10

Finta Imrich, Zlaté Moravce Sám v meste 2,3

Jánošík Jozef, Nitra Kolotoč, Kaplnka

Kováč Andrej, Nitra Nočný Zobor I, II

Kováč Pavol, Topoľčianky Lístie pod hladinou, Za mesačného svitu 2,3

Lachová Adriana, Nitra Zvedavosť

Macák Ján, Nitra Práter, Parlament

Minárik Rudolf, Nitra Zimná pohoda 1,2, Do tieňa 1, Cestou Egyptom1, 3,

Nitra ráno, Nitra v noci

Miššíková Milena Stopa 1, 2, Strážkyňa slnečníc, Jar po zime

Rábeková Renáta, Nitra Svetlo v mramore I., II., Napoludnie

Synak Ondrej, Jelšovce Architektúra 1,2,5

Školová Daniela, Nitra Kvet pre dušu, Kvapka života

Šranko Ján, Klasov Očista-dočista 1, 2, 3, 4, Na vertikálnom bydle

Viršík Rudolf, Nitra Spod trate, Veľký piatok

Skupina B – autori do 21 rokov – čiernobiela fotografia

Kupčáková Martina, Považské Podhradie Muse, Numb, Momentka

Mandalová Ivana, Nitra Bohém

Ondruška Marek, Nitra Oči-brána do srdca, Duša dieťaťa

Pechová Monika, Nitra Tváre smrti, Kontrast

Skupina B – autori do 21 rokov – farebná fotografia

Bojdová Zuzana, Nitra Chodník, Otázka, Prehliadka

Časkóová Alexandra, Bešeňov Dievča so zeleným vlasom, Nahnevaný

Malá Alžbeta, Zlaté Moravce Zlaté Zlaté Moravce

Mandalová Ivana, Nitra Lavička, Študenti, Kreslená postavička

Šimášek Adrián, Čadca Dievča s korálkami

Šuľan Peter, Dražovce Kominár pre šťastie

Tkáč Benjamín, Jelenec Bez čakania, Na plný plyn

Zabák Adam, Nitra Nočná romanca

Skupina C – autori do 16 rokov – farebná fotografia

Adriena Ondrušková, Nitra Strach, Niečo na jedenie 1,2, 3? Hurá 1,2

Postupujúci do krajského kola súťaže:

Skupina A – autori nad 21 rokov – čiernobiela fotografia

Finta Imrich, Zlaté Moravce Súkromný pozemok, Kŕdeľ3, Security 2, Ráno v meste,

Hromozvod

Kováč Pavol, Topoľčianky Nepokojná hladina

Macák Ján, Nitra Hrad I., II., III., IV

Minárik Rudolf, Nitra Do stredu 1, Strechy 1,2,3

Synak Ondrej, Jelšovce Shopping 1, 2, 3, 4,

Skupina A – autori nad 21 rokov – farebná fotografia

Čepček Pavol, Žitavany Okná, Tváre Fringe 1, 2

Kováč Andrej, Nitra Nočný Zobor I, II

Minárik Rudolf, Nitra Zimná pohoda 1,2, Do tieňa 1, Cestou Egyptom1, 3

Miššíková Milena, Nitra Stopa 1, 2, Strážkyňa slnečníc, Jar po zime

Šranko Ján, Klasov Očista-dočista 1, 2, 3, 4, Na vertikálnom bydle

Skupina B – autori do 21 rokov – čiernobiela fotografia

Kupčáková Martina, Považské Podhradie Muse, Numb, Momentka

Ondruška Marek, Nitra Oči-brána do srdca, Duša dieťaťa

Pechová Monika, Nitra Tváre smrti, Kontrast

Skupina B – autori do 21 rokov – farebná fotografia

Bojdová Zuzana, Nitra Chodník, Otázka, Prehliadka

Mandalová Ivana, Nitra Lavička, Študenti, Kreslená postavička

Šimášek Adrián, Čadca Dievča s korálkami

Šuľan Peter, Dražovce Kominár pre šťastie

Tkáč Benjamín, Jelenec Bez čakania, Na plný plyn

Skupina C – autori do 16 rokov – farebná fotografia

Adriena Ondrušková, Nitra Strach, Niečo na jedenie 1,2, 3? Hurá 1,2

.

Za odbornú porotu zapísala: Mgr. Zdenka Smrečková

V Nitre 1. 2. 2011

You may also like...