Odštartovanie 2. kola súťaže TOP Topoľčianky FoTOP

V nedeľu 28. júna sa uskutočnil ďalší terénny výjazd FoTOP. Stretli sme sa neďaleko majera Národného žrebčína v Topoľčiankach „Hostianske“, aby sme oficiálne odštartovali 2. kolo fotosúťaže TOP Topoľčianky FoTOP na tému „Kone“ . Fotosúťaž, ktorá bola vyhlásená, je otvorená všetkým fotografujúcim, teda nielen našim členom. S potešením Vám môžeme oznámiť, že ceny do súťaže venuje Národný žrebčín v Topoľčiankach, ktorý je oficiálnym sponzorom 2. kola TOP Topoľčianky FoTOP.

Na stretnutí bola tiež odovzdaná cena víťazovi 1. kola TOP Topoľčianky FoTOP Ivanovi Klučiarovi. Blahoželáme k cene, ktorou bola knižka Stanislava Harvančíka Dravé vtáky Slovenska vo fotografii. Knihou Národné parky od vydavateľstva Dajama s podpismi prítomných členov fotoklubu bol ocenený aj administrátor stránky Vlado Bošanský, ktorý má najväčšiu zásluhu na bezchybnom fungovaní nášho webu. Vedenie fotoklubu FoTOP mu týmto vyslovuje poďakovanie.

Takže, všetci priaznivci dobrej fotografie nielen z Topoľčianok – Vaše práce radi uvítame medzi súťažnými fotografiami! Ďalšie podrobnosti sledujte na našom webe…

A potom nám už nič nebránilo začať so získavaním materiálu do nového kola fotosúťaže 🙂

Sixi

Related Images:

Môže sa Vám ešte páčiť...

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x