akcia „Zubry“

Prvé spoločné stretnutie „FoTOP- ákov“ v exteriéri sa uskutočnilo v sobotu – 10. januára 2009. Po predchádzajúcej dohode o mieste a čase stretka sme vyrazili spoločne na dvoch autách do notoricky známej lokality „zubria obora“ pri obci Lovce. Akcie sa zúčastnila väčšina členov fotoklubu.

Keďže objekty nášho záujmu o fotenie – zubry , boli blízko oplotenia, a tiež počasie bolo vhodné na fotenie, mnohým sa podarilo urobiť pekné zábery. Počas takmer dvojhodinového „ session “ bolo dosť času aj na vzájomné diskusie a výmeny skúseností , predovšetkým ohľadom fotografovania. Nakoľko však nič netrvá večne a aj zubaté januárové slniečko sa rýchlo začalo schovávať za kopec, potúžení teplým čajom, pobrali sme sa na spiatočnú cestu domov.

Verím, že v každom účastníkovi ostali pekné spomienky na prvú spoločnú fotoakciu, no predovšetkým pekné zábery vo svojich fotoarchívoch (dôkazom čoho bola prezentácia na ďalšom stretnutí dňa 2.2.2009 )

Záverom chcem vyjadriť presvedčenie, že takýchto vydarených spoločných stretnutí bude z príchodom teplejších dní ešte mnoho.

M. Brandt, 3.2.2009

Related Images:

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.