akcia „Snežienky“

Už sme si zvykli, že čas letí čoraz rýchlejšie, avšak ani sme sa nenazdali a zimu vystriedala jar. Aj kvôli tomu sa náš fotoklub opäť vybral za krásami prírody s cieľom zachytiť objektívmi krásu jarných snežienok. Lokalitu sme zvolili Žibricu. A tak celé fotenie spočívalo vo váľaní sa po zemi a v čo najoriginálnejších pózach. Slnko nám prialo striedavo, ale aj tak sa nám podarilo mnoho dobrých kúskov.

Najväčšie prekvapenie dňa však prišlo – ako to často býva – na konci. Príjemne unavení a čiastočne prefúkaní sme si počas cesty domov všimli pri vozovke veľmi zaujímavý a vzácny úkaz. Myšiak, ktorí sa len niekoľko metrov od cesty posilňoval zdochlinou iného, pravdepodobne zrazeného dravca. Náš predseda hneď samozrejme neváhal ani minútu a po jeho vzore sme všetci vytasili objektívy z okien áut. Trvalo to len niekoľko momentov, pokiaľ to nášmu „manekýnovi“ myšiakovi začalo prekážať v stravovaní. Ako náhle zaregistroval vzrušené objektívy, odletel a už sme sa ho nedočkali.

Spoločne sme usúdili, že už len za tento moment s myšiakom sa akcia oplatila a so spokojnými pocitmi sme sa vrátili domov.

Veríme že takýchto pekných a vydarených akcií čaká náš fotoklub ešte veľmi veľa.

Andrej Maurery

Related Images:

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.