Čo bolo na schôdzi 4.októbra

Tak ako každý iný prvý pondelok v mesiaci aj teraz (4.10.) sme sa my Fotop-áci stretli v KD v Topoľčiankach na pravidelnej schôdzi. Cieľom schôdze  bolo okrem obvyklých záležitostí aj prerokovanie stanov nášho plánovaného občianskeho združenia (OZ) FoTOP  a voľba nového vedenia.

Po zvítaní sa sme prešli rovno k veci a začala sa debata o stanovách –  ktoré pripravil Sixi –  návrhy, pripomienky, sem tam dáka ta vtipná poznámka :)… až sme došli k záveru, že sme s nimi spokojný a ideme hlasovať. Stanovy boli odsúhlasené jednoznačne všetkými prítomnými!

Následne sme prešli k voľbe vedenia. Na post predsedu padol len jeden návrh  – Rado Siklienka, ten sa síce chcel z toho vyvliecť, ale keďže celý Fotop je vlastne jeho „dieťa“ tak sa toho nakoniec musel ujať!! Tak sme si zvolili nového (staronového) predsedu! Výber tajomníka sme veľkoryso nechali na Rada – čo podla mňa nebol najlepší nápad keďže si vybral mňa 😀 (Michal Gašparík -pre tých čo by nevedeli). Za nového podpredsedu sme demokratickou voľbou, získal najviac hlasov, zvolili Miloška Brandta. Plus zvolili sme aj kontrolóra pre budúce OZ a ním sa stal Ivo Klučiar. Do vedenia fotoklubu patria aj dvaja členovia: Majco Mokráň a Pali Čepček.

V ďalšom priebehu schôdze sme sa dohodli na mimoriadnom členskom príspevku 2€, ktorý bude použitý na registráciu OZ. A odsúhlasili sme si návrh nového loga, s ktorým prišiel Vladko Bošanský.

Na októbrovej  schôdzi  FoTOP-u sa zúčastnili: Vlado Bošanský, Richard Horný, Norbert Švec, Radimír Siklienka, Miloslav Brandt, Ivan Klučiar, Andrey Mauréry, Pavel Kováč, Michal Gašparík, Pavol Čepček ,Marián Mokráň, Jozef Šabo

Vidíme sa na najbližšom pravidelnom stretnutí 8.11.2010 ako vždy v KD v Topoľčiankach!!

Related Images:

Môže sa Vám ešte páčiť...

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x