Komárňanská pevnosť cez objektív

Komárňanská pevnosť na juhu Slovenska je najväčšou a najvýznamnejšou pamiatkou svojho druhu na Slovensku.

Práve preto ROS v spolupráci s Mestom Komárno pripravili v jej priestoroch stálu výstavu fotografií Komárňanská pevnosť cez objektív, ktorá bola slávnostne otvorená 13. júla 2017.
Regionálne osvetové stredisko v Komárne počas rokov 2015 a 2016 usporiadalo v tomto historickom skvoste niekoľko stretnutí fotografov, z ktorých má už slušný archív. Na Fotosobotách v pevnosti, ako sa tieto stretnutia nazývali, sa počas 2 rokov stretlo viac ako päťdesiat fotografov a spolu tu strávili viac ako 1000 hodín.

Vystavujúci:
Andrea Koncova /Nitra/, Oli Plesníkova Sklenková /Ivanka pri Nitre/, Angelika Kopják /Komárno/, Renáta Rábeková /Nitra/, Krisztina Borbély /Komárno/, Jana Mačicová /Komárno/, Štefan Prónay /Nové Zámky/, Martin Kučera /Komárno/, Radoslav Střeštik /Komárno/, Branislav Pištek /Šaľa/, Arpád Németh /Ipeľský Sokolec/, Milan Uhrin /Komárno/, Peter Grosch /Komárno/, Pavol Galis /Dvory nad Žitavou/, Imrich Finta /Zlaté Moravce/, Pál Sedliak /Martovce/, Pavol Čepček /Žitavany/, Jozef Nespešný /Nitra/, Peter Prezmeczky Prézi Péter /Komárno/.

Related Images:

Môže sa Vám ešte páčiť...

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x