Najmladší člen FoTOP vystavuje „U Majka“

V stálej expozícii FoTOP FOTOKLUB Topoľčianky v Pizzerii u Majka v Topoľčiankach si môžete pozrieť prvú samostatnú autorskú výstavu najmladšieho, ale napriek tomu veľmi úspešného fotografa Marcela Meluša. Predstavuje sa nielen kolekciou vynikajúcich fotografii, ale napísal nám aj niečo o sebe a svojej tvorbe:

Moje meno je Marcel Meluš. Mám 16 rokov a fotografovaniu sa venujem 4 roky. Je to moje hobby. Fotografiou vyjadrujem svoje pocity, myšlienky, alebo svet ako ho vnímam ja. Fotografiou zastavím moment aby trval dlhšie. Preto som si vytvoril svoju značku Momentum Art – Aby moment trval večne.

Fotografoval som skoro všetko, od prírody cez makro a hviezdy až po reportáž, dokument a portrét. Momentálne sa venujem primárne fotografovaniu portrétov, svadieb, reportáži a dokumentov.

Pravidelne sa zapájam do fotografických súťaží, kde sa mi podarilo získať aj nejaké ocenenia. V slovenskej súťaži amatérskych fotografov AMFO som sa umiestnil  3 roky po sebe.  Tento rok to bolo 1. miesto v čiernobielej fotografii na okresnom kole a 3. miesto na krajskom kole. Uvidíme ako to dopadne na celoslovenskom. Na medzinárodnom bienále v nemeckom Kolíne som získal čestné uznanie. V súťaži časopisu Kozmos som získal 3.miesto. V súťaži Fotografovanie očami detí, ktorá je pod záštitou ministra školstva  som získal cenu mesiaca a postúpil do finále.

Venujem sa aj video produkcii. Zapojil som sa do súťaže CINEAMA, kde som sa dostal 2 roky do celoslovenského kola.

Výstava potrvá do mesiaca december 2016.

Related Images:

Môže sa Vám ešte páčiť...

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x