AMFO 2020

Vyhodnotenie regionálneho kola AMFO aj s našou účasťou.

Celoštátna postupová súťaž amatérskych fotografov AMFO sa tento rok konala žiaľ v obmedzených podmienkach. Príčinou bol, ako inak, nový koronavírus COVID-19, a preto sa nemohla usporiadať ani každoročná tradičná výstava fotografií v priestoroch KOS v Nitre. Bola však nahradená „virtuálnou“ prehliadkou tvorby prostredníctvom katalógu, v ktorom sa zverejnili nielen výherné fotografie regionálneho kola, ale i tie, ktoré by za bežných podmienok viseli na stene.

Do tejto súťaže sa mohli zapojiť autori všetkých vekových kategórii a zaradiť svoje fotografie do nasledovných tém: čiernobiela a farebná fotografia a multimediálna prezentácia.

Medzi súťažiacimi nesmeli chýbať ani členovia FOTOP-u a v regionálnom kole AMFO 2020 sa za náš klub najlepšie umiestnila na výbornom 2.mieste Miroslava Kurkinová (kategória nad 21 rokov). Čestné uznanie si odmiesli Šimon Ivanovič (kategória do 16 rokov) a Tatiana Orolínová (kategória nad 21 rokov).

Hodnotenie fotografií prebiehalo v 3 člennej porote a odovzdávanie odcenení regionálneho kola sa uskutočnilo dňa 3.septembra 2020 v priestoroch KOS v Nitre. 

Ostatné víťazné fotografie si môžete pozrieť na stánke sporiadateľa: AMFO_2020
 
Foto: súťažné fotografie autorov a archív KOS NR.
 

Related Images:

Môže sa Vám ešte páčiť...