Ceny pre FoTOP na Krajskom kole AMFO v Nesvadoch

Regionálne osvetové stredisko v Komárne usporiadalo v tomto roku 43. ročník krajskej  postupovej súťaže a výstavy amatérskej fotografie AMFO 2015. Vernisáž výstavy a odovzdávanie cien sa uskutoční 12.júna 2015 v Miestnom kultúrnom stredisku v Nesvadoch.
Členovia FoTOP FOTOKLUB Topoľčianky získali aj v tomto roku niekoľko významných ocenení – Jozef Pažitný 1. miesto v skupine autorov nad 21 rokov – čiernobiela fotografia za fotografiu Kostolík, Pavol Čepček 2. miesto v skupine autorov nad 21 rokov – farebná fotografia za fotografiu Cesta do neba a čestné uznanie v skupine autorov nad 21 rokov – čiernobiela fotografia za fotografiu Dva svety. Marcel Meluš v skupine autorov do 16 rokov 2. miesto – čiernobiela fotografia za fotografiu Svetlo na konci tunela a Radimír Siklienka ml. čestné uznanie v skupine autorov do 16 rokov – farebná fotografia za fotografie Súboj orlov a Pankáč. Gratulujeme!
Na celoslovenské kolo AMFO postupujú aj práce autorov Milana Horvátha, Pavla Kováča,  Táni Orolínovej, Richarda Sládeka,  Jozefa Šabu a Radimíra Siklienku st.

Výsledky hodnotenie si môžete pozrieť v tomto PDF

Marcel Meluš_Svetlo na konci tunela Pavol Čepcek_Cesta do neba Pavol Čepcek_Dva  svety Radimír SIklienka ml._Súboj orlov Radimir Siklienka ml_PankáčJozef_Pazizny_Kostolik

Related Images:

Môže sa Vám ešte páčiť...

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x