Fotil som na Drozdove

Na 5.júla 2018 Slovenský zväz cyklistiky vyhlásil 5.ročník Slovenského pohára MTB XCO, UCI C2.
Usporiadateľom bol Športový klub Topoľčianky, riaditeľom pretekov p.Milan Húsenica, traťovým riaditeľom p.Martin Laktiš a hospodárom pretekov p.Peter Haspra. Trať bola veľmi náročná, ale dokonale pripravená a to aj z hľadiska bezpečnosti. Vzhľadom na vysokú náročnosť trate sa na pretekoch mohli zúčastniť iba pretekári s platnou licenciou. O vyspelosti športovcov svedčí aj skutočnosť, že počas pretekov k žiadnemu vážnejšiemu zraneniu nedošlo.
Zvlášť chcem vyzdvihnúť vysokú úroveň detí v kategórii  Minichlapci a Minidievčatá, kde mal zastúpenie aj náš klub. Milan Húsenica skončil na siedmom mieste, Oliver Ferner na devätnástom a
Petra Minárová na šiestom mieste. Zásluhu na vyspelosti našich mladých cyklistov má hlavne p.Martin Laktiš. Vďaka za odvedenú prácu s deťmi, pán Laktiš !!! Neidem tu rozpisovať umiestnenie všetkých našich pretekárov. Výsledková listina je uverejnená na stránke Športového klubu. Celému podujatiu prialo aj počasie. Pretekári by boli síce uvítali skôr zamračenú oblohu a nižšiu teplotu, ale v prípade dažďa by trať bola nebezpečnejšia a riziko úrazov väčšie.
Chcem vysloviť svoje uznanie športovcom, aj organizátorom a teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Do videnia na Cyklomaratóne.

Related Images:

Môže sa Vám ešte páčiť...