Týždeň dobrej fotografie…

…takto by som charakterizoval dianie, ktoré sme mali možnosť veľmi intenzívne prežívať v dňoch 4. až 9. novembra 2012 v Topoľčiankach.

Z môjho pohľadu veľmi pekným príspevkom nášho Fotoklubu FoTOP k Mesiacu fotografie, ktorým je už tradične mesiac November, bolo zorganizovanie a pripravenie Autorskej výstavy fotografií  členov nášho fotoklubu. Miestom prezentácie bola tentoraz  malá sála Domu kultúry a služieb Topoľčianky. Výstavu sa nám podarilo oživiť, čo dnes už možno smelo konštatovať, veľmi vydarenými prednáškami viacerých členov fotoklubu, ako aj nášho, už stáleho hosťa a priateľa, RNDr. Stanislava Harvančíka.
Že o takýto druh kultúry je stále väčší záujem u čoraz širšej skupiny ľudí, svedčí aj pomerne slušná účasť návštevníkov počas jednotlivých večerov…A ako to prebiehalo pri samotnej inštalácii výstavy, jej  slávnostnom otvorení – vernisáži, ako aj zopár momentiek z jednotlivých večerov, strávených pri sprievodných prednáškach (viď program výstavy), prinášame v nasledujúcej fotogalérii…

Related Images:

Môže sa Vám ešte páčiť...

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x