AMFO 2013 – Ocenení autori a fotografie krajského kola

AMFO 2013 – Ocenení autori a fotografie  krajského kola

 

I. Skupina: autori  do 16 rokov – Čiernobiela Fotografia

1. miesto              Dominik Bulko                                   Závislosť                                 Nitra

2. miesto              Michaela Striešková                Kňaz                                       Levice

3. miesto              Vladimíra Gajdošová              Odviate vetrom                                   Jelenec

 

I. skupina: Autori  do 16 rokov – Farebná fotografia

1.  miesto             Radimír Siklienka ml.                         V rannej hmle                         Topoľčianky

2. miesto              Nikola Krystýnková               Dva svety                                Veľké Ripňany

3. miesto              Valentína Lavičková               Michaela 2                              Levice

Čestné uznanie     Vladimíra Gajdošová              P. S. I love you                                   Jelenec

 

II. skupina: Autori do 21 rokov – Čiernobiela fotografia

Čestné uznanie     Frederika Bírová                     Bez názvu II.                           Bojná

 

II. skupina: Autori do 21 rokov – Farebná fotografia

2. miesto              Veronika Nagyová                  Juvenescence 2                                   Levice

Čestné uznanie     Ester Sucháčová                     Stanislava                                Dolná Seč

 

III. Skupina: autori od 21 rokov –  Čiernobiela fotografia

1. miesto              Zoran Toldi                             Place Prioritaire                       Nové Zámky

2. miesto              Patrik Mládenek                      Čas II. – Tiene času minulého            Nitra

3. miesto              Arpád Asztalos                                   Architektúra                            Nesvady

Čestné uznanie     Boris Kopaj                            Randy                                     Nové Zámky

Cena riaditeľky

ROS v Komárne   František Holop                      Línie                                       Nesvady

Cena riaditeľa MKS

v Nesvadoch       Angelika Havlitusová             Puto                                        Komárno

 

III. skupina: autori od 21 rokov – farebná fotografia

1. miesto              Tatiana Orolínová                   Wollaton Hall                         Zlaté Moravce

2. miesto              Zoran Toldi                             Niekde v Transilvánii 2                      Nové Zámky

3. miesto              Jana Mináriková                     Spoza II                                  Nitra

3. miesto              Ján Macák                              Okná II                                               Nitra

Cena starostu

Obce Nesvady                 Tibor Krüger                           Čiara života                            Komárno

 

Tematická kategória – 1150. Výročie príchodu Cyrila a Metoda na územie Veľkej Moravy

Čestné uznanie     PhDr. Krisztina Borbély          Božie volanie                          Komárno

Čestné uznanie     Juraj Sekan                             Podvečerné obrysy                 Šurany

 

Tematická kategória – Európsky rok občanov

1. miesto              Hana Navrátilová                    Zotročenie žienky domácej 1,2,3   Veľké Lovce

Čestné uznanie     Sebastián Pavlis                      Generácia 2                            Vráble

Čestné uznanie     Ing. Jozef Druga                     Cestou na obriezku II.            Nové Zámky

 

Cena poroty    Zoran Toldi – za diela  postupujúce na celoštátne kolo

You may also like...