AMFO 2013 – Vystavujúci a postupujúci do celoštátneho kola

AMFO 2013 – Vystavujúci a postupujúci do celoštátneho kola

I. Skupina: autori  do 16 rokov – Čiernobiela Fotografia

Dominik Bulko                                             Nitra                                      Závislosť

Michaela Striešková                                   Levice                                   Kňaz

Vladimíra Gajdošová                                 Jelenec                                  Odviate vetrom

 

I. skupina: Autori  do 16 rokov – Farebná fotografia      

Radimír Siklienka ml.                                Topoľčianky                        V rannej hmle, Kelly

Nikola Krystýnková                                   Veľké Ripňany                    Dva Svety

Valentína Lavičková                                  Levice                                   Michaela 2

Vladimíra Gajdošová                                 Jelenec                                   P. S. I love you

Rebeka Farkašová                                     Jelenec                                   The Freedom – Sloboda,The life in a droplet – Život v kvapke

Simona Nagyová                                         Nitrianske Hrnčiarovce     Dlhá cesta

Dominika Bóbová                                       Levice                                   Ticho 2

II. skupina: Autori do 21 rokov –Čiernobiela fotografia

Frederika Bírová                                         Bojná                                    Bez názvu II.

Monika Pechová                                         Nitra                                      Pure Beauty 2

Veronika Levická                                        Levice                                   Generácie 1, 2, 3

Magdaléna Hőnyiová                                Kalná nad Hronom            Sen 1,2                                                                                               

 

II. skupina: Autori do 21 rokov – Farebná fotografia

Veronika Nagyová                                       Levice                                   Juvenescence 2

Ester Sucháčová                                          Dolná Seč                             Stanislava

Ivana Vlnková                                            Topoľčany                           Pred búrkou

Kristína Babulicová                                    Topoľčany                           Bez názvu

Simona Vančová                                         Chrabrany                           Dobojované I.

Karolína Lendelová                                    Jacovce                                Bez názvu I.

Mária Čarnogurská                                     Jacovce                                Je ti zima dievčatko?

Frederika Bírová                                          Bojná                                    Bez názvu I.

Zuzana Bojdová                                          Nitra                                      Čvirik anglický

Ivana Mandalová                                       Nitra                                      Židovská

Lea Grupáčová                                            Komárno                              Hudba – harmónia života

Dušan Kuruc                                                 Nové Zámky                       Silvester 2008

Pavol Václavik                                             Prievidza                              Oslobodenie, Dualita

III. Skupina: autori od 21 rokov –  Čiernobiela fotografia

Zoran Toldi                                                   Nové Zámky                       Place Prioritaire

Patrik Mládenek                                           Nitra                                      Čas II. – Tiene času minulého

Arpád Asztalos                                             Nesvady                               Architektúra

Boris Kopaj                                                   Nové Zámky                       Randy

Angelika Havlitusová                                 Komárno                              Puto

PhDr. Krisztina Borbély                              Komárno                              Nekonečno

František Holop                                            Nesvady                                               Posledný Mohy-chrám, Túžba, Línie

Viktor Krűger                                Komárno                              Staroba, Kríž

Marek Pánsky                                              Radošina                              Záhrada

Imrich Finta                                                  Zlaté Moravce                     Koridor

Rudolf Minárik                                            Nitra                                      Za oknami 1,3

Marián Minárik                                           Nitra                                      Birds unleashed

Matej Soviš                                                   Zbehy                                    Rock na pódiu 1, 2, 3

Pavol Čepček                                                               Žitavany                              Kreslá, Na hrade

Radimír Siklienka                                        Topoľčianky                       Sova

Martina Kupčáková                                   Považská Bystrica             London standard, Spirals

Silvia Takáčová                                           Tešedíkovo                          Trinásta komnata

Michaela Gajdošová                                  Nitra                                      Alej, Ráno v Štiavnici

Martin Pánik                                                 Nitra                                      Kroky v tichu

Ján Blaško                                                    Nové Zámky                       Línie

Pavol Galis                                                    Dvory nad Žitavou            Rezbár

Marian Gažúr                                                               Nové Zámky                       Tajomstvo lesa

Zuzana Szalóová                                        Nové Zámky                       Letné ticho, Kráska

Jaroslav Šrámek                                          Šurany                                  Keď padne hmla

Miroslav Nichta                                           Hronské Kľačany               Tri labute, Z práce

Ladislav Turic                                              Levice                                   Strom 1

 

III. skupina: autori od 21 rokov – farebná fotografia

Tatiana Orolínová                                       Zlaté Moravce                    Wollaton Hall

Zoran Toldi                                                   Nové Zámky                       Niekde v Transilvánii 1, 2

Jana Mináriková                                         Nitra                                      Spoza I, II, III

Ján Macák                                                     Nitra                                      Okná II

Ildikó Olláryová                                           Zemianska Olča                 Zabudnutý

Viera Lőrinczová                                         Komárno                              Silueta

Tibor Krüger                                                  Komárno                              Podvečer, Nostalgia, Čiara života

František Holop                                           Nesvady                                               Potopená viera

Tibor Varga                                                   Pribeta                                  Dula, Symfónia na slnečnicu

Viktor Krűger                                Komárno                              Kamarátky

Imre Forró                                                     Kolárovo                              Transylvánia, Rosia montana

Imrich Finta                                                  Zlaté Moravce                    Hra na schovávačku 1

Marián Minárik                                            Nitra                                      Fibonacci, Semafór

Monika Gduľová                                         Obyce                                   Nepotrebný

Patrik Mládenek                                          Nitra                                      Infraštruktúra, V daždi

Maroš Stražanec                                          Nitra                                      Svetelné impresie 1, 2, 3

Edita Smiešková                                          Velčice                                  Zobor 2

Andrej Kováč                                                               Nitra                                      Chcela by som…

Barbara Grobarčíková                                               Nitra                                      V plameňoch 1

Pavol Čepček                                                               Žitavany                              Modrá, Modrá staroba, Večer

Radimír Siklienka                                        Topoľčianky                       Kolibrík, Sojky, Stehlík

Jaroslav Votoček                                         Nitra                                      Dražovský kostolík 2, 3

Petra Bachová                                             Nové Zámky                       Kmotor, Polnočná sonáta

Marian Gažúr                                                               Nové Zámky                       Križiak

Jozef Ivan                                                     Nové Zámky                       Stánky po sezóne

Boris Kopaj                                                   Nové Zámky                       Heaven  & Hell, Musical Extasy in color

Otto Malík                                                    Šurany                                  Cesta v poli, Dúha

Juraj Sekan                                                   Šurany                                  Línia, Nálady mrazu

Sandra Spryňová                                         Nové Zámky                       Donovaly

František Tóth                                              Tvrdošovce                          Hej ty, Chladné ticho

Ladislav Turic                                              Levice                                   Diptych 1

 

III. skupina: autori od 21 rokov – Multimediálna prezentácia

Zoran Toldi                                                   Nové Zámky                       VIII. Klobfest Nové Zámky

Tematická kategória – 1150. Výročie príchodu Cyrila a Metoda na územie Veľkej Moravy

PhDr. Krisztina Borbély                              Komárno                              Božie volanie

Juraj Sekan                                                   Šurany                                  Podvečerné obrysy

Jozef Ivan                                                     Nové Zámky                       Kostolík, Lúče na kalvárii

Tematická kategória – Európsky rok občanov

Hana Navrátilová                        Veľké Lovce                                       Zotročenie žienky domácej 1,2,3

Sebastián Pavlis                           Vráble                                                   Generácia 2

Ing. Jozef Druga                           Nové Zámky                                       Cestou na obriezku II.

PhDr. Mária Virágh                      Sokolce                                                V zajatí túžob

Viktor Krűger                 Komárno                                             Paríž 1, Žobrák

Zoran Toldi                                   Nové Zámky                                       Voľby

 

You may also like...